Kontakta oss

Chef Complab

Lars Åström - Forskningsingenjör

Titel: Forskningsingenjör Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: Lars.Astrom@ltu.se Telefon: 0920-491345 Rum: F660 Ort: Luleå

Kontakta oss - Complab

Danielsson, Georg - Forskningsing 1:e

Titel: Forskningsing 1:e Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: Georg.Danielsson@ltu.se Telefon: 0920-491851 Rum: F662 Ort: Luleå

Forsberg, Thomas - Forskningsingenjör

Titel: Forskningsingenjör Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: Thomas.Forsberg@ltu.se Telefon: 0920-491669 Rum: F662 Ort: Luleå

Johansson, Hans-Olof

Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: Hans-Olov.Johansson@ltu.se Telefon: 0920-491852 Rum: F658 Ort: Luleå

Lindfors, Roger - Forskningsingenjör

Titel: Forskningsingenjör Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: Roger.Lindfors@ltu.se Telefon: 0920-492875 Rum: F656a Ort: Luleå

Petersson, Mats - Forskningsingenjör

Titel: Forskningsingenjör Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: mats.petersson@ltu.se Telefon: 0920-492232 Rum: F656 Ort: Luleå

Stenman, Ulf - Forskningsingenjör

Titel: Forskningsingenjör Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: Ulf.Stenman@ltu.se Telefon: 0920-493187 Rum: F656 Ort: Luleå

Åström, Lars - Forskningsingenjör

Titel: Forskningsingenjör Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: Lars.Astrom@ltu.se Telefon: 0920-491345 Rum: F660 Ort: Luleå

Sidansvarig och kontakt: Richard Renberg

Publicerad: 22 februari 2011

Chef Complab

Projektekonom

Luleå tekniska universitet