Kontakta oss

Kontakta oss - Avfallsteknik

Ämnesföreträdare

Lagerkvist, Anders

Namn: LagerkvistAnders Titel: Professor, Ämnesföreträdare Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Geovetenskap och miljöteknik Email: Anders.Lagerkvist@ltu.se Telefon: 0920-491908 Rum: F664 K Ort: Luleå

Professor, adjungerad

Sjöblom, Rolf

Namn: SjöblomRolf Titel: Professor, adjungerad Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Geovetenskap och miljöteknik Email: rolf.sjoblom@ltu.se

Professor, biträdande

Kumpiene, Jurate

Namn: KumpieneJurate Titel: Professor, biträdande Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Geovetenskap och miljöteknik Email: Jurate.Kumpiene@ltu.se Telefon: 0920-493020 Rum: F664L Ort: Luleå

Universitetslektor

Andreas, Lale

Namn: AndreasLale Titel: Universitetslektor Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Geovetenskap och miljöteknik Email: Lale.Andreas@ltu.se Telefon: 0920-492262 Rum: F664 N Ort: Luleå

Dahlén, Lisa

Namn: DahlénLisa Titel: Universitetslektor Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Geovetenskap och miljöteknik Email: Lisa.Dahlen@ltu.se Telefon: 0920-491702 Rum: F664J Ort: Luleå

Forskare

Carabante, Ivan

Namn: CarabanteIvan Titel: Forskare Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Geovetenskap och miljöteknik Email: ivan.carabante@ltu.se Telefon: 0920-492103 Rum: C172 Ort: Luleå

Doktorand

Nilsson, Mirja

Namn: NilssonMirja Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Geovetenskap och miljöteknik Email: mirja.nilsson@ltu.se Telefon: 0920-492162 Rum: F1136 Ort: Luleå

Forskningsing 1:e

Nordmark, Desiree

Namn: NordmarkDesiree Titel: Forskningsing 1:e Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Geovetenskap och miljöteknik Email: desiree.nordmark@ltu.se Telefon: 0920-491754 Rum: F664m Ort: Luleå

Forskningsingenjör

Gelfgren, Maria

Namn: GelfgrenMaria Titel: Forskningsingenjör Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Geovetenskap och miljöteknik Email: maria.gelfgren@ltu.se Telefon: 0920-491428 Rum: F664g Ort: Luleå

Universitetsadjunkt, adjungerad

Pelkonen, Markku

Namn: PelkonenMarkku Titel: Universitetsadjunkt, adjungerad Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Geovetenskap och miljöteknik Email: markku.pelkonen@ltu.se

Sidansvarig och kontakt: Richard Renberg

Publicerad: 10 februari 2014

Ämnesföreträdare

Projektekonom

Luleå tekniska universitet