Kontakta oss

Anställda - Byggproduktion

Ämnesföreträdare

Olofsson, Thomas

Get of my face Titel: Professor, Ämnesföreträdare Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: Thomas.Olofsson@ltu.se Telefon: 0920-493662 Rum: F1050 Ort: Luleå

Professor

Lagerqvist, Ove

Titel: Professor Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: Ove.Lagerqvist@ltu.se Telefon: 0920-491923 Rum: F1054 Ort: Luleå

Professor, adjungerad

Byfors, Jan

Titel: Professor, adjungerad Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: jan.byfors@ltu.se

Universitetslektor

Jongeling, Rogier

Titel: Universitetslektor Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: Rogier.Jongeling@ltu.se Telefon: 070-2702543

Lu, Weizhuo

Titel: Universitetslektor Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: weizhuo.lu@ltu.se Telefon: 0920-492866 Rum: F1056A Ort: Luleå

Universitetslektor, adjungerad

Simu, Kajsa

Titel: Universitetslektor, adjungerad Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: kajsa.simu@ltu.se Rum: F1054 Ort: Luleå

Universitetslektor, biträdande

Jansson, Gustav

Titel: Universitetslektor, biträdande Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: gustav.jansson@ltu.se Telefon: 0920-491835 Rum: F930 Ort: Luleå

Sandberg, Marcus

Titel: Universitetslektor, biträdande Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: Marcus.Sandberg@ltu.se Telefon: 0920-493072 Rum: F1062 Ort: Luleå

Schade, Jutta

Titel: Universitetslektor, biträdande Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: jutta.schade@ltu.se Telefon: 0920-492571 Rum: F1060 Ort: Luleå

Doktorand

Johansson, Tim

Titel: Doktorand Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: tim.johansson@ltu.se Telefon: 0920-493057 Rum: F1064 Ort: Luleå

Krantz, Jan

Jan Krantz Titel: Doktorand Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: jan.krantz@ltu.se Telefon: 0920-493042 Rum: F1052 Ort: Luleå

Larsson, Johan

Titel: Doktorand Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: johan.p.larsson@ltu.se Telefon: 0920-492263 Rum: F1058 Ort: Luleå

Shadram, Farshid

Titel: Doktorand Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: farshid.shadram@ltu.se Telefon: 0920-493039 Rum: F1052 Ort: Luleå

Szentes, Henrik

Titel: Doktorand Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: henrik.szentes@ltu.se

Forskningsing 1:e

Lundkvist, Robert

Titel: Forskningsing 1:e Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: robert.lundkvist@ltu.se Telefon: 0920-491042 Rum: F1056 Ort: Luleå

Wallström, Peter

Titel: Forskningsing 1:e Forskningsämne: Byggproduktion Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Email: peter.wallstrom@ltu.se Telefon: 0920-491044 Rum: F459 Ort: Luleå

Sidansvarig och kontakt: Richard Renberg

Publicerad: 10 februari 2014

Ämnesföreträdare - Byggproduktion

Projektekonom

Luleå tekniska universitet