Kontakta oss

Anställda - Byggproduktion

Ämnesföreträdare

Olofsson, Thomas

Get of my face Namn: OlofssonThomas Titel: Professor, Ämnesföreträdare Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: Thomas.Olofsson@ltu.se Telefon: 0920-493662 Rum: F1050 Ort: Luleå

Professor

Lagerqvist, Ove

Namn: LagerqvistOve Titel: Professor Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: Ove.Lagerqvist@ltu.se Telefon: 0920-491923 Rum: F1054 Ort: Luleå

Professor, adjungerad

Byfors, Jan

Namn: ByforsJan Titel: Professor,adj Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: jan.byfors@ltu.se

Universitetslektor

Jongeling, Rogier

Namn: JongelingRogier Titel: Universitetslektor Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: Rogier.Jongeling@ltu.se Telefon: 070-2702543

Universitetslektor, adjungerad

Simu, Kajsa

Namn: SimuKajsa Titel: Universitetslektor, adjungerad Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: kajsa.simu@ltu.se Rum: F1054 Ort: Luleå

Universitetslektor, biträdande

Sandberg, Marcus

Namn: SandbergMarcus Titel: Universitetslektor, biträdande Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: Marcus.Sandberg@ltu.se Telefon: 0920-493072 Rum: F1062 Ort: Luleå

Schade, Jutta

Namn: SchadeJutta Titel: Universitetslektor, biträdande Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: jutta.schade@ltu.se Telefon: 0920-492571 Rum: F1060 Ort: Luleå

Forskare

Lu, Weizhuo

Namn: LuWeizhuo Titel: Forskare Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: weizhuo.lu@ltu.se Telefon: 0920-492866 Rum: F1056A Ort: Luleå

Doktorand

Johansson, Tim

Namn: JohanssonTim Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: tim.johansson@ltu.se Telefon: 0920-493057 Rum: F1064 Ort: Luleå

Krantz, Jan

Jan Krantz Namn: KrantzJan Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: jan.krantz@ltu.se Telefon: 0920-493042 Rum: F1052 Ort: Luleå

Larsson, Johan

Namn: LarssonJohan Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: johan.p.larsson@ltu.se Telefon: 0920-492263 Rum: F1058 Ort: Luleå

Shadram, Farshid

Namn: ShadramFarshid Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: farshid.shadram@ltu.se Telefon: 0920-493039 Rum: F1052 Ort: Luleå

Szentes, Henrik

Namn: SzentesHenrik Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: henrik.szentes@ltu.se

Forskningsing 1:e

Lundkvist, Robert

Namn: LundkvistRobert Titel: Forskningsing 1:e Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: robert.lundkvist@ltu.se Telefon: 0920-491042 Rum: F1056 Ort: Luleå

Wallström, Peter

Namn: WallströmPeter Titel: Forskningsing 1:e Enhet: Institutionen för samhällsbyggnad och naturresurser Avdelning: Byggkonstruktion och -produktion Email: peter.wallstrom@ltu.se Telefon: 0920-491044 Rum: F459 Ort: Luleå

Sidansvarig och kontakt: Richard Renberg

Publicerad: 10 februari 2014

Ämnesföreträdare - Byggproduktion

Projektekonom

Luleå tekniska universitet