Kontakta oss

Reglerteknik

Ämnesföreträdare

Gustafsson, Thomas

Namn: GustafssonThomas Titel: Professor, Ämnesföreträdare Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: Thomas.Gustafsson@ltu.se Telefon: 0920-491323 Rum: A3406 Ort: Luleå

Professor, biträdande

Birk, Wolfgang

Namn: BirkWolfgang Titel: Professor, biträdande Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: Wolfgang.Birk@ltu.se Telefon: 0920-491965 Rum: A3406a Ort: Luleå

Nikolakopoulos, George

Namn: NikolakopoulosGeorge Titel: Professor, biträdande Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: george.nikolakopoulos@ltu.se Telefon: 0920-491298 Rum: A3401a Ort: Luleå

Universitetslektor

Johansson, Andreas

Namn: JohanssonAndreas Titel: Universitetslektor, Avdelningschef Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: Andreas.Johansson@ltu.se Telefon: 0920-492334 Rum: A3407 Ort: Luleå

Universitetslektor, biträdande

Varagnolo, Damiano

Namn: VaragnoloDamiano Titel: Universitetslektor, biträdande Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: damiano.varagnolo@ltu.se Telefon: 0920-493001 Rum: A3412 Ort: Luleå

Forskare

Castano, Miguel

Namn: CastanoMiguel Titel: Forskare Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: miguel.castano@ltu.se Telefon: 0920-492328 Rum: A3411 Ort: Luleå

Doktorand

Alhashimi, Anas

Namn: AlhashimiAnas Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: anas.alhashimi@ltu.se Telefon: 0920-492167 Rum: A3408 Ort: Luleå

Atta, Khalid

Khalid Atta Namn: AttaKhalid Titel: Doktorand, Doktorand Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: khalid.atta@ltu.se Telefon: 0920-492567 Rum: A3405 Ort: Luleå

Broström, Fredrik

Namn: BroströmFredrik Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: fredrik.brostrom@ltu.se Telefon: 0920-492873 Rum: A3402 Ort: Luleå

Fresk, Emil

Visningsbild Namn: FreskEmil Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: emil.fresk@ltu.se Rum: A3404 Ort: Luleå

Hostettler, Roland

Namn: HostettlerRoland Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: roland.hostettler@ltu.se Telefon: 0920-492380 Rum: A3409 Ort: Luleå

Höhn, Patrick

Namn: HöhnPatrick Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: patrick.hohn@ltu.se Telefon: 0920-492581 Rum: A3415a Ort: Luleå

Kadhim, Ali

Namn: KadhimAli Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: ali.kadhim@ltu.se Telefon: 0920-492167 Rum: A3408 Ort: Luleå

Mustafa, Mohammed Obaid

Mohammed Obaid Mustafa Namn: MustafaMohammed Obaid Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: mohammed.obaid@ltu.se Telefon: 0920-491206 Rum: A3414 Ort: Luleå

Nayl, Thaker

Namn: NaylThaker Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: thaker.nayl@ltu.se Telefon: 0920-492310 Rum: A3412 Ort: Luleå

Sayyaddelshad, Saleh

Namn: SayyaddelshadSaleh Titel: Doktorand Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: iman.s.delshad@ltu.se Telefon: 0920-492310 Rum: A3415 Ort: Luleå

Forskningsingenjör

Kominiak, Dariusz

Namn: KominiakDariusz Titel: Forskningsingenjör Enhet: Institutionen för system- och rymdteknik Avdelning: System och interaktion Email: dariusz.kominiak@ltu.se Telefon: 0920-492081 Rum: A3413 Ort: Luleå

Delar av gruppen på studiebesök hos Smurfit Kappa i Piteå april 2012

Kontakta oss

Luleå tekniska universitet